Piaskowanie strumieniowe
dokładne,delikatne, ekologiczne

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług piaskowania strumieniowego, które pozwala usunąć rdzę, korozję, farbę oraz inne zanieczyszczenia z elementów stalowych, a także drewnianych. Podczas pracy stosujemy profesjonalne urządzenia oraz najlepszej klasy materiały, dzięki czemu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Stale śledzimy nowości pojawiające się na rynku, co pozwala nam nieustannie się doskonalić i wprowadzać innowacyjne technologie do naszej działalności. Duże doświadczenie, dokładność i solidność to cechy, jakie charakteryzują naszą firmę. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zawsze dobieramy odpowiednie materiały do czyszczonych powierzchni i konfigurujemy wykorzystywane urządzenia w taki sposób, aby uzyskać doskonały efekt, a jednocześnie nie dopuścić do jakichkolwiek uszkodzeń czyszczonej powierzchni. Oferowane przez nas usługi to doskonały sposób, aby oczyścić elementy stalowe, jak np. balustrady, felgi samochodowe, motocykle bądź sprzęt rekreacyjny. Piaskowanie strumieniowe pozwala też przywrócić dawny blask konstrukcjom drewnianym, m. in. meblom, tralkom lub elementom dekoracyjnym.

Podczas realizacji zleceń kładziemy nacisk na dokładność i solidność wykonywanych prac. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, zawsze służymy fachową poradą, dbamy o terminowe wykonywanie powierzonych nam zadań z zachowaniem najwyższej jakości usług i gwarantujemy dokładność. Nowoczesne urządzenia oraz najlepsze materiały pozwalają nam w skutecznej realizacji naszych założeń.

Państwa Opinie

Miłosz Ura
Miłosz Ura Eltro
Korzystałem z usług tej firmy już kilkakrotnie i za każdym razem efekt końcowy był doskonały. Dokładność, solidność i terminowość – to jej największe zalety. Mam nadzieję na dalszą współpracę i polecam!
Przemysław Kowalewski
Przemysław Kowalewski P.H.U.Kobar
Firma świetnie wywiązała się ze zlecenia. Specjaliści godni zaufania i dokładni. Serdecznie polecam!
Artur Bortkiewicz
Artur Bortkiewicz P.P.H.U. PRO-LAK
Decydując się na współpracę z tą firmą można liczyć na najwyższą jakość usług i indywidualne podejście do klienta. W przyszłości na pewno będę korzystać z jej oferty i polecę ją wszystkim zainteresowanym.